Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.
Koszyk ( 0 )
Suma 0,00 zł
0,00 zł

Regulamin Konkursu "książki Daniela Tammeta"

Regulamin konkursu "książki Daniela Tammeta"

1. Organizatorem konkursu jest Copernicus Center Press sp. z o.o., (CC Press) Kraków 31-011, pl. Szczepański 8.

 

2. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie, zadane w poście na fanpage’u https://www.facebook.com/CopernicusCenterPress/ udzielając odpowiedzi w komentarzach dotyczących posta.

 

3. O wygranej w konkursie decyduje Organizator, który wyróżni Zwycięzców, którzy jego zdaniem w najciekawszy sposób odpowiedzieli na pytanie konkursowe.

 

4. Odpowiedzi można przesyłać do środy (10.08.2022r.) do godz. 9.00.

 

5. Ogłoszenie wyników konkursów nastąpi najpóźniej dnia 12.08.2022 do godziny 15.00.

 

6. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na profilu CC Press na portalu Facebook (https://www.facebook.com/CopernicusCenterPress/).

 

7. Autorzy zwycięskich odpowiedzi zostaną nagrodzeni zestawem książek Daniela Tammeta „Słowa są jak ptaki, które uczymy śpiewać. O znaczeniach i tajemnicach języka” oraz „Zanurzeni w liczbach. Jak matematyka kształtuje nasze życie” z autografem autora. Do rozdania są 3 zestawy książek. Nie ma możliwości zamiany nagrody w postaci książkowej na inną.

 

8. Autorzy nagrodzonych odpowiedzi zostaną poinformowani o wygranej za pośrednictwem portalu Facebook. Biorąc udział w konkursie wyraża Pani/Pan zgodę na ewentualny kontakt z naszej strony za pośrednictwem portalu Facebook, w celu przekazania informacji niezbędnych do wręczenia nagrody.

 

9. Przystępując do Konkursu, Uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie Danych Osobowych niezbędnych do przeprowadzenia Konkursu oraz doręczenia przesyłki z nagrodą.

 

10. CC Press zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Regulaminie. Regulamin wchodzi w życie z dniem jego publikacji na stronie internetowej Serwisu.