Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.
Koszyk ( 0 )
Suma 0,00 zł
0,00 zł

Regulamin konkursu "Wybieramy książkę dekady"

Regulamin konkursu „Wybieramy książkę dekady”

1. Organizatorem konkursu jest Copernicus Center Press sp. z o.o., (CCPress) Kraków 31-011, pl. Szczepański 8.

2. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie, zadane w poście na fanpage’u https://www.facebook.com/CopernicusCenterPress/ udzielając odpowiedzi w komentarzach dotyczących posta.

3. O wygranej w konkursie decyduje Organizator, który wyróżni zwycięzcę, który jego zdaniem w najciekawszy sposób odpowiedział na pytanie konkursowe.

4. Odpowiedzi można przesyłać do wtorku (17.01.2023 r.) do godz. 9.00.

5. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi najpóźniej dnia 19.01.2023 do godziny 15.00.

6. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na profilu CCPress na portalu Facebook (https://www.facebook.com/CopernicusCenterPress/).

7. Autor zwycięskiej odpowiedzi zostanie nagrodzony 3 dowolnymi książkami z oferty CCPress (dostępnymi na stronie www.ccpress.pl w formie papierowej), które sam sobie wybierze.  Nie ma możliwości zamiany nagrody w postaci książkowej na inną.

8. Autor nagrodzonej odpowiedzi zostanie poinformowany o wygranej za pośrednictwem portalu Facebook. Biorąc udział w konkursie wyraża Pani/Pan zgodę na ewentualny kontakt z naszej strony za pośrednictwem portalu Facebook, w celu przekazania informacji niezbędnych do wręczenia nagrody.

9. Przystępując do Konkursu, Uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie Danych Osobowych niezbędnych do przeprowadzenia Konkursu oraz doręczenia przesyłki z nagrodą.

10. CCPress zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Regulaminie. Regulamin wchodzi w życie z dniem jego publikacji na stronie internetowej Serwisu.