Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.
Koszyk ( 0 )
Suma 0,00 zł
0,00 zł

Reklamacje

ODSTĄPIENIE OD UMOWY I REKLAMACJE

1. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 r., poz. 827) Klient ma prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania zamówionego towaru.

2. Datą odebrania zamówionego towaru jest data jego doręczenia do Klienta przez firmę kurierską lub Pocztę Polską.

3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Klient musi poinformować o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy poprzez stosowne oświadczenie przesłane pocztą tradycyjną lub elektroniczną na adres zamowienia@ccpress.pl.

4. Zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Do czasu zwrotu towaru Klient odpowiada za zniszczenie i uszkodzenie Towaru lub inne zmniejszenie jego wartości.

5. Zwrot należy kierować na adres:

Copernicus Center Press

Cholerzyn 501

32-060 Liszki

z dopiskiem "zwrot"

6. W przypadku odstąpienia od umowy CCPress zwróci Klientowi kwotę obejmującą cenę towaru oraz koszty jego dostarczenia.

7. Koszt opakowania i odesłania towaru do CCPress ponosi Klient.

8. Klient ma prawo do rezygnacji z zamówienia pliku cyfrowego (e-book) wyłacznie do momentu jego pobrania z księgarni ccpress.pl.

9. W przypadku reklamacji należy skontaktować się z CCPress za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres zamowienia@ccpress.pl. Zgłaszając reklamację, należy podać imię i nazwisko zamawiającego, nr zamówienia, nr dowodu zakupu oraz opisać przyczynę reklamacji.

10. W przypadku uznania reklamacji towar zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeżeli nie istnieje taka możliwość Klient otrzyma zwrot poniesionych kosztów.

11. Towar reklamowany należy odesłać na adres:

Copernicus Center Press

Cholerzyn 501

32-060 Liszki

z dopiskiem "reklamacja".